معرفی نامه شرکت مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین

سخن مدیرعامل

khoshtinat
بازارها و مؤسسات مالی نقش به سزایی در اندازه گیری و مدیریت ریسک ایفا می کنند. امروزه حرکت بازارهای مالی داخلی و خارجی به سمت یکپارچگی است. در چنین فضایی واسطه های مالی به سوی صنعت خدمات مالی واحد گام بر می دارند. در این راستا نحوه انتشار و معامله در بازارهای مالی، نحوه تجزیه و تحلیل مالی بنگاههای اقتصادی ،ارزیابی صنایع مختلف و اصلاح ساختار مالی بنگاههای اقتصادی از جمله مواردی هستند که به عنوان وظایف اصلی مشاوران سرمایه گذاری قلمداد می شوند.

شرکت مشاوره سرمایه گذاری تأمین سرمایه نوین با۴۰ میلیارد ریال سرمایه ثبت شده، مسئولیت خود در زمینه ارائه خدمات مشاوره مالی و سرمایه گذاری را درک نموده و افتخار آن را دارد تا با اتکا به نیروهای متخصص و مجرب خود و به پشتوانه بانک اقتصاد نوین و شرکت تأمین سرمایه نوین، طیف وسیعی از خدمات مشاوره سرمایه گذاری را در زمینه های مختلف ارائه دهد. از آن جمله می توان به خدمات مشاوره در زمینه عرضه و پذیرش اوراق بهادار، مدیریت و تأسیس صندوق های سرمایه گذاری، صندوق های بازارگردانی سهام، سبد های سرمایه گذاری، ادغام و تملیک و نیز مشاوره در خصوص تأمین مالی شرکت ها اشاره نمود.

امید آن می رود، این شرکت با تکیه بر تجارب گذشته و توانایی درک صحیح نیاز مشتریان، بتواند ضمن ایفاء مسئولیت در بازار سرمایه کشور، رضایت مشتریان گرانقدر را در زمینه خدمات مشاوره سرمایه گذاری جلب نماید.

 

سرمایه ثبت شده شرکت

شرکت مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین در سال ۸۹ با سرمایه ۸٫۰۰۰ میلیون ریال باشماره ثبت ۳۹۸۵۱۳ نزد اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید و در سال ۱۳۹۴ سرمایه شرکت از ۸٫۰۰۰ میلیون ریال به ۴۰٫۰۰۰ میلیون ریال افزایش یافت.

 

مشاوران شرکت مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین،

در زمینه های مختلف تأمین مالی شرکت ها، خدمات مشاوره ای ارائه می‌دهند و در این راستا تلاش می‌کنند تا به شرکت‌ها در جهت تعیین مناسب ترین روش تأمین مالی کمک کنند هم چنین به طراحی ابزارهای نوین تأمین مالی برای شرکت ها براساس ساختار دارایی و بدهی آنها می پردازند. در واقع مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین، با به کارگیری تخصص و دانش کافی و شرایط و مقتضیات شرکت به ارائه مشاوره‌هایی کارا در این حوزه می پردازد؛ به گونه‌ای که شرکت‌ها بتوانند ضمن صرفه‌جویی در وقت و هزینه در تأمین مالی شرکت، این کار را با رعایت اصل تطابق و با توجه به چرخه عمر شرکت به انجام برسانند.

khadamat

4550719

 

دیدگاهتان را بنویسید