رخداد نمایشگاه بورس کیش پایان یافت

دومین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک بیمه و هفتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور با شعار ((اقتصاد ایران در پسا تحریم)) و نخستین همایش اقتصاد ایران در پسا تحریم، کیش دروازه ورود، آخر هفته گذشته در جزیره  کیش برگزار شد و از روزهای ابتدایی، پذیرای تعداد زیادی از مقامات کشور بود.

حضور سرمایه گذاران خارجی که قریب به ۱۰۰ نفر بوده اند، یکی از پدیده های بزرگ این نمایشگاه در جزیره کیش بود به طوری که نظرسنجی ها نشان می دهد خروجی نمایشگاه دستاوردهای بزرگی به همراه داشته است.

ستاد برگزاری این نمایشگاه اعلام کرده است که حدود ۱۰ هزار نفر از این رخداد سمبلیک بازدید کرده اند، به طوری که بازدید کننده عمومی کمتر و بالغ بر ۸۰ درصد آنان متخصصین و فعالان بازار سهام جزو بازدیدکنندگان اصلی بوده اند. تاثیر این رویداد می تواند نوید بخش اجماع مسئولان و صاحب نظران در حوزه های مختلف باشد. تا مذاکرات و توافقات چند جانبه شرکت ها و مدیران به قراردادهای مکتوب برای پیشبرد اهداف طرفین منتج شود. نکته مهم برگزاری نمایشگاه بورس کیش رشد چشمگیر مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان بوده است، فارغ از آماری که مدیرعامل شرکت بهاران تدبیر کیش مجری برگزاری دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی کیش ارائه می کرد می توان اذعان کرد که وسعت نمایشگاه امسال سه برابر سال گذشته بوده است.

در روز پایانی ستاد برگزاری نمایشگاه با تقدیر از شرکت های همکاران سیستم، پاویون استان خوزستان و هلدینگ تاپیکو، شرکت های گسترش فناوری نوین کشاورزی، سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، سرمایه گذاری غدیر، سرمایه گذاران فناوری تک وست، میکامال را به عنوان غرفه های برتر نمایشگاه انتخاب کرد.

600600p5598ednmainkishinvex2

 

 

1322photo_2017-11-05_12-12-35

1323photo_2017-11-05_12-13-07

1325photo_2017-11-05_12-13-19

دیدگاهتان را بنویسید