22030350

info@novinic.com

تهران، بلوار آفریقا، بلوار گل آذین، شماره 23

همکاران ما

علی خوش طینت

علی خوش طینت

مدیرعامل

آقای علی خوش طینت دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه تهران بوده و علاوه بر عضویت در انجمن های حرفه ای حسابداری دارای سوابق اجرایی و عضو هیئت مدیره در نهادهای مالی و در بخش صنعت در شرکت های معدنی همچون گروه توسعه معادن روی ایران(IZMDC)، هلدینگ و شرکت های سرمایه گذاری از جمله گروه استراتوس و سایر شرکت ها در حوزه حسابرسی، رایانه و خدمات انفورماتیک و ساختمانی می باشد. Khoshtinat@novinic.com

سینا سلیمانی

سینا سلیمانی

مدیر سرمایه گذاری و سبدگردانی

Soleymani@novinic.com

نفیسه ترابی

نفیسه ترابی

مدیر عرضه و پذیرش

Torabi@novinic.com

مینا شریعت

مینا شریعت

مدیر صندوق ها و متولی گری

Shariat@novinic.com

فرشیدزرین کیا

فرشیدزرین کیا

معاونت اجرایی

Zarrinkia@novinic.com

مهسا پوررضا

مهسا پوررضا

کارشناس ارشد تحلیل و ارزش گذاری

Pourreza@novinic.com

یگانه سرلک

یگانه سرلک

کارشناس روابط عمومی و امور اداری

Sarlak@novinic.com

مصطفی هادی دخت

مصطفی هادی دخت

مدیر تحلیل و ارزش گذاری

Hadidokht@novinic.com

عباس محمدی آورزمان

عباس محمدی آورزمان

مدیرمالی و اداری

Mali@novinic.com

محمدمهدی ابراهیم

محمدمهدی ابراهیم

کارشناس سبدگردانی

Ebrahim@novinic.com

سیمین حسین پور

سیمین حسین پور

کارشناس متولی گری

Mali@novinic.com

حسین صفری مقدم

حسین صفری مقدم

کارشناس تحلیل و ارزش گذاری

Safari@novinic.com

ماهان گواجی

ماهان گواجی

کارشناس تحقیق و توسعه و بازاریابی

Gavaji@novinic.com

همکاران گروه تحلیل شرکت مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین:

رضا اکبری: دارای مدرک تحلیل گری، اصول بازار سرمایه و کارشناس ارشد حقوق مالی

محمد اصیل زاده: دارای مدرک تحلیل گری، اصول بازار سرمایه و کارشناس ارشد مدیریت مالی

آمنه حسین نژاد: دارای مدرک مدیریت سبد و تحلیل گری بازار سرمایه، اصول بازار سرمایه، معامله گری اوراق تامین مالی و کارشناس ارشد اقتصاد